02 Şubat 2018
36.000 TL 18 ay %0 faiz fırsatı. 36.000 TL, 18 ay, %0 faizli kredi fırsatından yararlanın; yeni yılda yeni aracınızla işinize güç katın.
 • DOBLO COMBI 1.3 EASY
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Doblo Combi 1.3 Easy modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  DOBLO COMBI 1.6 PREMIO PLUS
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Doblo Combi 1.6 Premio Plus modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  FIORINO COMBI 1.3 POP
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Fiorino Combi 1.3 Pop modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  FIORINO COMBI 1.3 PREMIO 95 HP
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Fiorino Combi 1.3 Premio 95 hp modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  FIORINO CARGO 1.3
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Fiorino Cargo 1.3 modelinin kredi kullandırıma örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  DOBLO CARGO 1.3
  5.000 TL PEŞİNATLI KREDİ ÖDEME TABLOSU

  Tablodaki taksit tutarı 2017 model yılı 0 km Doblo Gargo 1.3 modelinin kredi kullandırımına örnektir. Kredi kampanyası nakit indirimden faydalanılması durumunda kullanılamaz. Kampanya uzatılmış garanti ürünü ile birlikte geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve ticari kullandırımlı kredilerde maksimum 690 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  2017 Model Araç Koşulları ve Kredi Tablosu

  Kampanya, 2 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında, 2017 model 0 km Doblo Combi ve Doblo Cargo ile Fiorino Combi ve Fiorino Cargo modellerinde uzatılmış garanti alımıyla birlikte geçerlidir.


 • Kampanyalar